logo gynekologie mazurská

Objednání pouze telefonicky    
  Poliklinika Mazurská
  Mazurská 484/2, Praha 8 181 00

Co nabízíme

Na uvedené zákroky se prosím objednejte v MEDA spol.s r.o.

>>>kontakt ZDE<<<

Malé výkony

Naše zařízení je vybaveno k provádění malých ambulantních gynekologických výkonů. Jsou to zejména: umělá přerušení těhotenství, kyretáže, hysteroskopie, cerkláže (preventivní), excise z čípků a konizace, operace na vulvě (Batholiniho žlázy, excise a pod.), vaginální drobné výkony, plastické operace na zevních rodidel a v pochvě, Pro běžné výkony (kyretáže, přerušení těhotenství) u žen mladších 40 let, které neprodělaly žádnou vážnější chorobu a nebo se v současné době neléčí se žádným onemocněním, nevyžadujeme předoperační interní vyšetření. V takových případech si provede naše anestezioložka interní vyšetření sama.
 

Interrupce

Zákroky provádíme každý den v dopoledních hodinách a to ve 3 turnusech. Pacientka přijde podle dohody v 7.45, 10.15 nebo v 11.30. Pokud je plánován výkon v celkové anestezii (narkóze), je nezbytně nutné, aby pacientka byla nalačno, t.j. minimálně 6 hodin před výkonem nesmí jíst, pít, ani kouřit! Po provedeném výkonu pacientka dospává pod dohledem anestezioložky v místnosti vedle operačního sálku. Asi za 2 hodiny může odejít domů.
 

Velké operace

Pro ženy, kterým je doporučeno operační řešení – břišní, vaginální či laparoskopické –nabízíme možnost operace Vámi vybraným lékařem našeho zařízení.  Výhodou je předchozí seznámení s Vaším operatérem, ke kterému získáte důvěru. Seznámíte se nejen s operujícím lékařem, ale i s celým operačním týmem. Podrobně Vám vysvětlíme průběh celé operace, zajišťujeme bezproblémový průběh přijímacího procesu i celého pobytu v nemocnici.
Velké výkony se provádí v zařízení MEDA spol.s r.o. v areálu Bulovka.
 

HPV vakcinace

Očkování proti rakovině děložního čípku je podle odborníků jediný způsob, jak ženy před tímto smrtelným onemocněním ochránit. Vakcína chrání proti dvěma typům papilomavirů, které způsobují až 70% všech případů rakoviny děložního čípku. V žádném případě však nenahrazuje pravidelné gynekologické kontroly s odběrem cytologického stěru z čípku.
 

Estetická gynekologie

Nadměrná velikost malých stydkých pysků může vadit nejen z estetických důvodů, ale často také působí nepříjemné pocity při chůzi, jízdě na kole či jiných fyzických aktivitách. Mnohdy také snižuje i sexuální prožitek. Někdy mohou být malé stydké pysky asymetrické, tzn. že jeden pysk je normální, druhý je zvětšený (hypertrofický) nebo naopak výrazně menší (hypoplastický). Naštěstí lze díky malému chirurgickému zákroku, zvanému labioplastika, problém odstranit.
 

Přístrojová lymfodrenáž

Lymfatický systém je tvořen lymfatickými uzlinami a lymfatickými cévami, ve kterých cirkuluje lymfa. Lymfatické cévy tvoří významnou součást imunitního systému. Zajišťují odplavování toxických látek vzniklých jako odpad metabolických procesů.
 

Masáže

Masáže provádí vysokoškolský masér s osvědčením na rehabilitace a fyzioterapeut.Masáže probíhají 30 minut nebo 45 minut. Delší masáž lze objednat po dohode s fyzioterapeutem.

Genetická vyšetření

Genetické vyšetření je prováděno k diagnostice a prevenci výskytu dědičných chorob. Provádí se preventivně k vyloučení genetické poruchy, při podezření na geneticky podmíněnou chorobu, při zjišťování nosičství určitých genů a stanovení pravděpodobnosti jejich přenosu na potomky.

Porody

Celý porod vede jeden porodník, t.j. nedochází ke změně lékaře např. při střídání služeb. Zpravidla je to ten lékař, k němuž těhotná docházela v poradně, kterého tedy zná (a on zná ji) a jehož si tedy vlastně sama vybrala. Je to zkušený porodník s nejvyšší kvalifikací v oboru (II. atestace), který je schopen ukončit i porod operativně, je-li to nezbytně nutné, a nemusí již toto své rozhodnutí s nikým konzultovat.
 
Velké výkony se provádí v zařízení MEDA spol. s r.o. v areálu FN Bulovka.